#1 2009-05-16 19:35:19

Ichigo *Saz* Kudurane

Administrator

Zarejestrowany: 2009-05-16
Posty: 8
Punktów :   

To jestem ja ... Najsłynniejszy Wilk Morski"

Imie i Nazwisko :
Data Urodzenia : (POSTAĆ MUSI ŻYĆ W 18 WIEKU WIĘC NIE DAWAJCIE 1993)
Charaker :
Wygląd :
Krótka Historia :
Pochodzenie :
Nazwa Statku :
Ranga Na statku :
Kapitan Statku :
Sympatia : (Miłość TYLKO OSOBY GRAJĄCE W S_W a nie np : Ewa Ferna)






__________________________________________________________________________________________

Ichigo *Saz* Kudurane



Urodzony 1721 roku .



Charakter:


Bezlitosny dla wrogów , sojusznik najlepszy , towarzysz lojalny , odwarzny , honorowy .  Sprawiedliwy człowiek , Zaprzyjaźniony z Samuelem *Shark'iem* Jesson'em (PIRATEM) , lubi sobie popić rumu z Towarzyszami , czasami nawet zapali . Jest to człowiek , który wykorzystuje okazje do zarobienia , często wykonuje misje handlowe , ale i wojskowe .

Wygląd


Jest to Wysoki brunet z włosami obciętymi do ramion . Ma  piwne oczy . Jest dość Muskularny . Często nosi kaptur . 

Historia


Ichigo pochodzi z Angli , jest Kapitanem Galeonu "Moby Dick" , jego matka zmarła gdy miał 6 lat , a ojciec był Gubernatorem Port Royal . Ichigo zdecydował się służyć ojcu . Pomimo Fortuny często wykonuje misje "POBOCZNE" . Kudurane nigdy nie rozstaje się z swoim Rapierem "Aris" i pistoletem "Jackiem". Teraz żegluje samotnie po karaibach szkając łatwego zarobku i czeka na wezwanie Ojca .

Pochodzenie


ANGLIK



Nazwa Statku


Moby Dick


Ranga Na Statku


Kapitan


Kapitan Statku


(:Ja:)


Sympatia


Brak

Offline

 

#2 2009-05-17 12:27:18

Samuel *Shark* Jesson

Administrator

Zarejestrowany: 2009-05-16
Posty: 2
Punktów :   

Re: To jestem ja ... Najsłynniejszy Wilk Morski"

Samuel "Shark" Jesson
                                                   Urodzony w 1715 roku

                                                               Charakter:

Człowiek który nie ukrywa emocji, hojny dla załogi, świetny towarzysz broni, doświadczony, honorowy i odważny ale lubi trochę popić i pobawić się z panienkami...

                                                                 Wygląd:

Pirat z długimi brązowymi włosami, wysokiego wzrostu, zielone kocie oczy i straszna twarz z blizną od lewej brwi do prawego policzka.

                                                                 Historia:

Zgodnie z tradycją rodzinna został piratem. Wielu ludzi uważało że nic z niego nie będzie ale po śmierci ojca zmienił się totalnie.Ze spokojnego miłego bojaźliwego młodego mężczyzny stał się krwiożerczy, agresywny pirat z czarną reprutacją.Swoją ciężką Fregatą "Hunter" zatopił wiele hiszpańskich, francuskich, portugalskich i angielskich okrętów.Obecnie jest tzw. "najemnikiem" Anglii głównie za namową swojego przyjaciela Ichigo który mu życie ocalił.

                                                               Pochodzenie:

                                      Urodził się w Anglii ale jego ojciec był francuskim piratem

                                                               Nazwa statku:
                                                                       
                                                                       HUNTER

                                                              Ranga na statku:
                 
                                                                        KAPITAN

                                                              Kapitan na statku

                                                                  JA I NIKT INNY!!!

                                                                   Sympatia

                                  Jak to każdy pirat lubi trochę z tą trochę z tamtą ale z nikim na stałe

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl